Saygın Grup Teknik

Saygın Grup Teknik

PAYLAŞ

Bünyesinde wilo, IMI, Gesta gibi markalar barındıran Saygın Grup uzun yıllar boyunca bu markalar ile ilgili satış, dağıtım ve servis hizmeti vermiştir. Firma wilo yetkili servis konusunda uzman çalışma kadrosuyla hizmet vermektedir. Wilo servis hizmeti müşteriler tarafından firmanın en çok memnun kalınan servislerinin başında gelmektedir. Firmanın satışını yaptığı başka markalar da bulunmaktadır. Bu markalardan olan buderus markası kalitesiyle dikkatleri üzerine çekmektedir.

Yoğuşmalı, konvansiyonel kombiler, yoğuşmalı kazanlar, yoğuşmalı kaskadlar, yer tipi olan kazanlar, Sıcak su konusunda sonsuz konfor sağlayan DuoCLEAN Boynerler, yüksek verim sağlayan güneş enerjisi sistemleri, düşük sıcaklıklarda dahi çalışabilen ısı pompaları, akıllı oda kumandaları bu markanın firma tarafından satışı gerçekleştirilen ürünleridir.

Yetkili Servis Hizmeti

Saygın Grup ürünlerinin satışını yapmasının yanında verdiği servis hizmetiyle tüm gün boyunca hizmet vermekte, müşterilerinin ihtiyaçlarını cevaplamaktadır. Firmanın servis ağında on yedi personel ve on servis aracı bulunmaktadır. Satılan pompa veya hidrofor konusunda ücretsiz keşif hizmeti verilirken servise alınan ürünler bir veya iki gün içerisinde tamir edilip geri götürülmektedir. Firmanın sitesi https://tr-saygin.com/ adresidir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK