2019 Yaz Kampı

2019 Yaz Kampı

PAYLAŞ

2019 Yaz Kampı

Çocuklar için düzenlenecek olan 2019 kampları özellikle uzun geçen eğitim sürecinin ardından doğa ile iç içe ve sporla keyifli vakit geçirmelerini sağlamaktadır.

25 yıllık tecrübe ile çalışmalarını devam ettirmekte olan Aquakamp yaz kampı ile 2019’da da çocukların tercihi olmaktadır. Çocukların özellikle kendi ayakları üzerinde durması için düzenlenmiş olan kamplarda eğitmenler çocuklara özgüvenlerini kazanmaları konusunda yardımcı olmaktadır. Bu sayede çocuğunuzun daha iyi gelişmesi ve kendine olan güvenini kazanması sağlanmaktadır.

Yoğun geçen kış sezonunun ardından çocukların hem eğlenmesi hem de öğrenmesi amacıyla düzenlenmiş olan gençlik kampı 2019 yılında da alanında uzman eğitmenler ile devam etmektedir. Çocuklarınıza karne hediyesi vermek istediğinizde birbirinden farklı spor aktiviteleri ile gerçekleştirilecek olan kampları tercih edebilirsiniz. Bu konuda site üzerinden yapılacak olan incelemeler dahilinde çocuğunuz için en uygun kamp seçeneğini belirleyebilir ve istediğiniz spor dalında ilerleyebilmesi için kurs hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Yüzme Kursu Online Kayıt

Çocukların yüzme üzerine eğitim alması için hazırlanmış olan yüzme kursu uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Gerekli önlemlerin alınması sayesinde herhangi bir sorun yaşanmadan kısa süre içerisinde çocuğunuzun yüzmeyi öğrenmesi ve bu dalda kendini geliştirmesi sağlanmaktadır. Site üzerinden online kayıt işlemi yapmak isteyenler gerekli bilgileri girerek kayıt işlemlerini tamamlayabilirler. Daha sonrasında kısa süre içerisinde yapılacak olan geri dönüş sayesinde sunulan hizmetlerden yararlanmanız sağlanmaktadır.

aquakamp.com

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK