Alışveriş Merkezi Temizlikleri Nasıl Yapılır?

Alışveriş Merkezi Temizlikleri Nasıl Yapılır?

PAYLAŞ

Büyük temizlik makineleri alışveriş merkezi kapatıldıktan sonra kullanılmaktadır. Tuvalet temizlikleri sürekli kontrol edilerek gün içerisinde sürekli kullanıma açık olan bu yerin temizliği sağlanmaktadır. Alışveriş merkezi temizliği tecrübeli ve eğitimli personel kadrolarıyla sağlanmaktadır. Bu personelin ilk amacı müşterilere engel olmamaktır. Alışveriş merkezlerin de yeme içme bölümleri ve tuvaletlerden sonra asıl büyük temizlik yerlerin süpürülüp silinmesidir. Camlar ve dış cepheler zeminler ıslak bırakılmamaya özen gösteren personelimiz böylelikle tozlanma ve su izini önlemektedir. Bu işlem için özel temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Alışveriş merkezlerinde inşaat durumlarında temizlik işlemleri genişletilir ve buralara özgü temizlik işlemleri gerçekleştirilir. İnşaat kalıntıları, pencere camları ve çerçeveler ve fabrikasyon atıkların toplanması sağlanır. Ankara temizlik şirketleri arasında firmamızın seçilmesi ile tüm bu işlemlerin güvenilir ellere bırakıldığından emin olabilir ve işlerinizi aksatmadan devam ettirebilirsiniz.

Alışveriş Merkezlerinde Dış Cephe Temizliği Yaptırmak

Firmamızın sunduğu hizmetler arasında dış cephe cam temizliği de bulunmaktadır. Alışveriş merkezleri için sunulan bu temizlik alanı olmazsa olmazlar arasında yer alır. Çünkü bir alışveriş merkezinin dışarıdan görünümü oldukça önemlidir. İlk bakışta şık ve temiz görünen alışveriş merkezleri fazlasıyla ön plana çıkmayı başarırlar. Yapılan dış cephe cam temizliği Ankara ve diğer temizlik işlemleri AVM ile yapılan anlaşmalara göre ilerlemektedir. Alışveriş merkezlerinde istenilen saate ve istenilen aralıklarla hizmet kategorisine göre çalışmalar devam ettirilir. Temizlik aşaması önceden belirlenip planlar hazırlatıldığı için konusunda eğitimlerini almış personelimiz seri ve düzenli çalışarak herhangi bir karışıklığa sebep olmadan hijyenik ve sağlıklı bir alışveriş merkezi konumunda sizi ön plana çıkarmaktadır.

İnşaatı Tamamlanan Alışveriş Merkezlerinin Temizlenmesi

Alışveriş merkezi temizliklerinde kullanılan bir diğer paket ise inşaat sonrası temizlik paketimizdir. Alışveriş yapılan yerlerde sürekli olarak mağaza isimlerinin değişebildiği bir gerçektir. Her değişen mağaza ile birlikte yeni inşaat alanları ortaya çıkar. Bazı özel istekler doğrultusunda ofis temizliği Ankara dükkanların şekli ve kullanım alanı üzerinde oynamalar yapılmaktadır. Tüm bu değişikliklerin ardından alışveriş merkezinde inşaat sonrası temizlik paketine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihtiyaçlarınızın giderilmesi için firmamız hizmet vermeyi sürdürmektedir. İnşaat yapılan alanları firmamıza emanet ederek kolaylıkla temizletebileceğinizi unutmayın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK