Beşiktaş’ta Guti Dümeni Ele Alıyor!

Beşiktaş’ta Guti Dümeni Ele Alıyor!

PAYLAŞ

Bein Sports’a açıklamalarda bulunan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş Spor Kulübünün yeni teknik direktörü hakkında ipucu verirken, Guti ile ilgili de açıklamalarda bulundu.

Siyah-beyazlı takımın gündemini değerlendiren Fikret Orman, beİN Sports’ta canlı yayına çıkarak teknik direktör konusunda açıklamalarda bulundu. Fikret Ormanın açıklamaları şu şekilde;

Beşiktaş Spor Kulübünün bu yaz Japonya ve Malezya’ya gidebileceğiniz vurgulayan Orman, Uzakdoğu’da ki ilişkilerin hemen olmayacağınız ifade etti. İngilizler ve İspanyollar bu işe 25 yıl önce başladı. Bir kere gidip gelme ile halledilecek işler değil bunlar. Genel olarak sponsorluklar Türkiye’nin doğusundan geliyor. Bu yaz Malezya ve Japonya’ya futbol takımımız gidebilir. Beşiktaş’ı Japonya’ya Kagawa transferi öncesinde tanıtma fikrimizi icraata geçirdik. Beşiktaş Japonya’da 100 etki gösterdiyse, Kagawa ile bu etki 200 oldu.

En Güvenilir Canlı Bahis Siteleri üzerinden erişim sağlayabileceğiniz Beşiktaş, 47. puanla lig’de 3. sırada bulunuyor. Şenol Güneş şuan milli takımın başında olsa da hala bizim teknik direktörümüz. Milli takımdan şuan için herhangi bir ücret almamakla birlikte, giderleri de Beşiktaş tarafından ödeniyor. Haziran ayında tamamen milli takımın başına geçecek olan sayın hocamız Şenol Güneş adına bizler çok mutluyuz. Umarız geçmişteki başarıları tekrarlayarak bizleri daha da gururlandırır.

Para veya tazminat konusunda Şenol hocamız ile aramızda herhangi bir görüşme gerçekleşmedi. Beşiktaş hocalarına değer veren bir kulüp. Bizde öyle hoca gelip gitmesi olmaz, kontrat bitene kadar devam ediyor. Şenol Güneş 1 Haziran’da milli takıma başlamak istediği hakkında çok diretti. Tazminat hakkında herhangi bir şey konuşmadık. Ayrıca Guti’yi daha aktif bir şekilde görmek istiyoruz.

İddaa Oyna üzerinden erişebileceğiniz Beşiktaş’ta Fikret Orman, Gökhan Töre ve Tolga Zengin’i çok sevdiğini dile getirdi. Bir dahaki sezon iki oyuncuyla da çalışmayacağız. Ara transfer döneminde başka takımlara gitmeleri istedim fakat sezon sonuna kadar takımda kalmak istediler. Biz aramızdaki kontratın arkasındayız. Şuan kalemizi Karius koruyor.  Karius iyi bir kaleci ve sezon sonuna kadar onunla devam edeceğiz. Gelecek sezon ise yeni hocamız bu konuda belirleyici olacak.

Teknik direktörlük sevgi ile olan bir iş değil. İlk tercihimiz yerli bir teknik direktör fakat yabancı da olabilir. Önümüzdeki hafta itibariyle yeni hocalar ile görüşmelere başlayacağınız. İlk olarak Guti’ye şans vermemiz lazım. Kalan 8 hafta için Şenol Hoca ile de görüşme yapacağım.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK