Çatı Merdiveni Nasıl Takılır?

Çatı Merdiveni Nasıl Takılır?

PAYLAŞ

Çatıya veya tavan arasına çıkmada zorluk mu yaşıyorsunuz? Çatı merdiveni ile artık bu tür sorunlar tarih oluyor. İnsanlar genelde çatıya çıkmak için tek ayaklı merdivenler kullanırlar. Ya da alüminyum malzemeden yapılmış merdivenler. Bu merdivenlere çıkmak için ise muhakkak bir kişinin size alt taraftan destek olması gerekir. Aksi takdirde inişlerde veya çıkışlarda düşebilirsiniz. Ortopedik rahatsızlıkların çoğu düşmeye bağlı olabiliyor. Bu nedenle sağlam bir merdiven kullanmanız sağlığınız açısından önem arz etmektedir. Diğer bir nokta ise bu tür eski merdivenler kullanırken elinizde bir eşyayı yukarı çıkartamazsınız. İki elinizle de tutunacağınız için tavan arası eşyalarını çok zor şekillerde taşınmasını yapmak zorunda kalırsınız.

Çatı merdiveni ile çatıya veya tavan arasına çıkılan boşluğa monte edilerek kullanıldığı için hiçbir şekilde düşme korkusu yaşamazsınız. Ölçülerini aldığınız bölüme göre özel olarak yapılan merdiven, montaj ekibimiz tarafından özenli bir çalışmanın sonunda yerine takılıp her türlü kontrolleri ve bilgilendirilmesi yapıldıktan sonra kullanıma hazır hale gelir. Uzun yıllar sorun yaşamadan kullanacağınız çatı merdiveninin her daim servis ve bakım onarım hizmeti verilmektedir. Çam ağacından yapılan çatı merdiveni şıklığı ve dekoratif özelliği sayesinde evinizdeki en güzel eşyalarınız arasına girecek.

Tavana monte edildikten sonra, katlanma özelliği sayesinde yer kaplamayan çatı merdiveni sağlamlığı bakımından her türlü teste tabii tutulmuştur. Girdiği bütün güvenlik testlerinden tam not olarak başarılı bir süreç geçiren çatı merdiveni ile düşme riskiniz ortadan kalkmaktadır. Rahat bir şekilde elinizde eşyalar ile üst kata çıkabilir yine rahat bir şekilde aşağıya inebilirsiniz. Hiçbir güvenlik zafiyeti olmadığı konusunda garantili satış yapılmaktadır. Siparişleriniz çok kısa sürede elinize ulaşmaktadır. Deneyimli usta marangoz ekibimiz kısa bir sürede montajını yaparak kullanıma hazır hale getirmektedir. Çatı merdiveni güvenli kullanımı, kaliteli malzemesi ve dekoratif şıklığı ile bütün evlerde olmazsa olmaz niteliği taşımaktadır. Uygun fiyat seçenekleri için firmayı aramanız yetecektir.

İletişim

Telefon: 0216 498 89 81

Mail adresi : ayturkmimarlik@gmail.com

Bize Ulaşın: https://www.fakrocatimerdivenleri.com

Adres: Ahmet Yesevi Mahallesi Çamlık Caddesi Sema Sokak No:9 Sultanbeyli / İstanbul

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK