• DOLAR
  5,7518
  %0,04
 • EURO
  6,3902
  %0,28
 • ALTIN
  272,97
  %0,11
 • BIST
  7,5750
  %0,50
Çok Amaçlı Duvar Örtüleri Türkiye’de Satışta!  

Çok Amaçlı Duvar Örtüleri Türkiye’de Satışta!  

 

Çok amaçlı olarak kullanılan duvar örtülerinin eşi benzeri olmayan bir internet sitesi olan duvarortusu.com.tr’nin açılması ile birlikte Türkiye’de satışına başlanması müşterileri oldukça tatmin etti. Başlangıç olarak Türkiye bütçesine uygun fiyatlar ile vitrinleri dolduran duvar örtüsü ürünleri ayrıca web sitesinin açılış şerefine %10 sepette indirimli olarak satılmaktadır. Duvar örtüsü, duvara yapıştırıcı ile tutturulan ve farklı desenlerdeki yapısı ile gözleri üzerine çeken şık bir duvar dekor ürünüdür.

Duvar örtülerinin çok amaçlı olması hem boyutundan hem de görsel güzelliğinden kaynaklanmaktadır. Duvar örtüleri bir çok iş için kullanılabilir olmasından dolayı onlara çok amaçlı örtüler adı verilmiştir. Geçmişimize bakarak güzel tasarımlar çıkaran duvarortusu.com.tr ekibi son olarak yaptığı Patchwork duvar örtüsü çalışmaları ile ilgi odağını üzerine çekmeyi başarmıştır. Eski tarzda duvar halılarını hatırlatan bu ürünün örtüsünü yapmak hiç kolay olmadı ve internet sitemizde hali hazırda toplamda 2 adet Patchwork ürün bulunmaktadır.

Halı örtüsü, Plaj havlusu, Yer örtüsü, Yatak örtüsü ve bir çok işte kullanılan bu ürün, gelecekte daha dikkat çekecek ve milyonlarca kullanıcıya ulaşacağı kesin gözü ile bakılmaktadır. Sizde duvarortusu.com.tr adresine girebilir, şimdi çok amaçlı bu duvar örtüsü modellerinden birini sipariş edebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN