ESKİ VE YENİ OTOBÜSLER

ESKİ VE YENİ OTOBÜSLER

PAYLAŞ

Eskiden olduğu gibi konforsuz araçlarla yolculuk etmek zorunda değilsiniz. Çünkü yeni üretilen yolcu otobüsleri kesinlikle sizin konforunuzun en üst seviyeye yükseltilmesi için gerekli olan her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Eski yolculuklara şöyle bir göz atacak olursak otobüse binmek için bile saatler öncesinde gelmek zorunda olurdunuz çünkü her şey plansız bir şekilde hareket ederdi. Plana uymaya çalışan firmalar bile genelde beklenmedik aksaklıklar yüzünden sizi mağdur ederdi.

Ancak günümüzdeki araçlara baktığımız zaman onların sizin kendi aracınızdan hiçbir farkı olmadığı gibi hatta çok daha fazla konforlu olduğunu da söyleyebiliriz. Otobüs bileti aldıktan sonra yapmanız gereken tek şey hangi saatte olduğunu aklınıza kazımanız. Çünkü o saati geçirdiğiniz zaman otobüs sizi beklemeyecektir.

Sanıyorum ki pek çoğumuz artık gideceği yere koşturarak gitmek durumunda yani bilet almaya bile vaktiniz olmayabiliyor. Ancak internet bu noktada imdadınıza koşarak otobüs biletinizi internet üzerinden temin edebiliyorsunuz. Bu sayede de size yalnızca seyahat planlamanızı yapmak kalıyor. İnternetten aldığınız biletlerde artı bir durum daha söz konusu araç içerisinde oturmak istediğiniz yeri kendiniz belirliyorsunuz. Özellikle de planlı bir seyahat ise o zaman günler öncesinden her türlü ayarlamanızı yapabiliyor ve ödeme işlemlerinizi de tamamlayabiliyorsunuz. Bu sayede konforlu bir yolculuğunda ilk başlangıcını yine konforlu bir şekilde yapabiliyorsunuz.Kısacası artık otobüs bileti de yolculuğu da oldukça konforlu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK