• DOLAR
  5,7518
  %0,04
 • EURO
  6,3902
  %0,28
 • ALTIN
  272,97
  %0,11
 • BIST
  7,5750
  %0,50
Fabrikalarda Ses İzolasyonu Niçin Önemlidir ?

Fabrikalarda Ses İzolasyonu Niçin Önemlidir ?

Fabrikada çıkan istenmeyen sesler hem çalışanları hem de çevreye büyük bir rahatsızlık vermektedir. Bu seslere hemen hemen her gün maruz kalıp, hem sağlık hem de psikolojik olarak insanları yıpratabilmekte. Bunun için Turkish Acoustic olarak fabrikalarda ses izolasyonunu en etkin bir şekilde sağlayacak ürünlerimizle kesin çözüm sağlamaktayız.

Ses izolasyonu artık günlük hayatımızın bir parçası olmuştur. Dışarda, evde ve iş yerlerimizde ister istemez rahatsız edici seslere maruz kalıyoruz. Ses izolasyonu demek, ses geçiş kaybını engellemek, yayılmakta olan sesi en az seviyeye indirgemektir. Ses izolasyonu uygulanan bir evde daha huzurlu vakit geçirmek fırsatı yakalamış olursunuz. Ses izolasyonu uygulanan bir iş yerinde ise daha verimli vakit geçirebilirsiniz. Ses izolasyonu uygulanmış bir fabrikada ise işçiler daha verimli çalışıp ve rahatsız edici seslerden dışarıda ki insanlarda etkilenmeyecektir.

Ses izolasyon malzemelerimiz son derece kaliteli olup tamamen yerli üretimdir. Ses izolasyon malzemelerimiz yanmazlık özelliğine sahip olup kesinlikle alev ilerlemesi olmaz. İzolasyon malzemelerimiz sertifikalar sahiptir. Turkish Acoustic her zaman hizmetinizdedir.

Kaynak: https://www.eminakustik.com.tr/ses-izolasyonu.html

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN