Fallar Kim Tarafından Bakılıyor?

Fallar Kim Tarafından Bakılıyor?

PAYLAŞ

Bakırköy Fal Cafe dediğimiz gibi alanında uzman olarak bu işi yapmaktayız. Fal baktırmak için bizi tercih edecekler, “ Fallara kim bakıyor “ tarzından merak etmekteler. Fallara bakan arkadaşımız “ Medyum “ olarak eğitim alan ve sezgileri çok kuvvetli olan uzman arkadaşımız tarafından bakılır. Böylelikle her türlü soruya net cevaplar vermekle beraber, aklınıza takılanlarda anında kaybolacaktır. Bakırköy Fal Cafe asla acemilere iş vermez. Sizleri başından savmak içinde uğraşmaz. Dediğimiz gibi fala yönelik işaretleri yorumlama gözü yüksek olan kişilerce bu iş yapılır. Oda zaten bizde var ve olmaya da devam ediyor.

Fiyat Bilgisini Nasıl Alırım?

Bakırköy Fal gün içerisinde akşama kadar açıktır. Normal kullandığımız iletişim numaralarımızda vardır. Gelmeden önce arayarak detaylı bilgi alma durumunuz da vardır. Aynı zamanda Cafemize gelerek, tüm yönleriyle fiyatlandırma bilgisinden yararlanmış olacaksınız. Asla kafanıza takmayın. Sizin mutlu olmanız önemlidir. Bu yüzden de fiyatlarımız piyasanın altındadır. Yorumlama gücümüz üst düzeydir. Yorumlarımızda sizin öğrenmeniz açısından ne gerekiyorsa onlar yapılır. Ama asla eksik olanlar yapılmaz. Yada farklı bilgiler vererek kafanızı karıştırmaya müsaade etmeyiz. Ne varsa ona uygun olanı seçerek yorumlama yaparız. Özel bilgiler de verilir. Fal türünü siz seçersiniz. Kahve eşliğinde sohbet ederek fal baktırmak başta geliyor. Ama tabi sadece bu yoktur. Diğer önemli sayılan türlere de yer vermekteyiz.

Ödeme Olarak Kredi Kartı Geçerli mi?

Bakırköy Fal Cafe kadar müşterilerini düşünen bir falcı yeri yoktur. Bazı fal balan yerleri güven veremez. Yada mutlu olarak oradan ayrılmazsınız. Ama bizde böle şeyler kesinlikle geçerli değildir. Baktığımız zaman ödeme konusunda bazı endişeleri olanlarda var. Ama bunlara takılmayın. “ Kredi Kartı Ödemesi “ yapabileceğiniz sistemimiz var. Fal bakmayı keyifli hale dönüştürmemizden dolayı da bunu sizlere yansıtmış olacağız. Fal baktırmak isteyenlerin çalacağı bir kapı olmak istiyoruz. Böylelikle hangi türden fal baktırmak isterseniz isteyin, ödeme konusunda kesinlikle şüpheniz olmasın.

Günün Her Saatinde Hizmet Veriliyor mu?

Bakırköy Falcı günün her saatinde hizmete açık. Yani geldiğiniz zaman bizi kapalı göremezsiniz. Bunun içinde canınız ne zaman çeker ve fal baktırmak isterseniz, çıkıp gelmeniz yeterli olacaktır. Güzel bir kahve ikramı ve sonrasında yorumlamaya başlayarak, artık en güzel şekilde merak ettikleriniz belirtilmiş olacak.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK