Fatih Hoca Yine Ayarı Verdi

Fatih Hoca Yine Ayarı Verdi

PAYLAŞ

Fatih Terim’in Sarı Kırmızılı ekibe tekrardan teknik direktör olarak geri dönmesinin ardından beklenilenin altında performans gösteren ve hayal kırıklığına yol açan YounesBelhanda’yı yedeğe çekmesi kendisine gelmesine yol açtı.

Son haftalarda formunu bulmaya başlayan Faslı yıldız, Konya ile yapılan karşılaşma ve Sivas deplasmanı sırasında kendisini bulmuşa benziyor. İmparatorun kendisiyle özel olarak ilgilenmesinin bunda büyük etkisi oldu.

Sakatlığının ardından konuşma gerçekleştirdiği Gomis’ten istediği verimi almayı başaran Terim, aynı yöntemi şimdi Belhanda üzerinde deniyor. Bir baba edasıyla oyuncularına yaklaşan Fatih Terim istediği başarıya ulaşacak gibi duruyor.

Gerçekleştirilen idman çalışmalarında Belhanda ile görüşerek ondan beklentilerini açıklayan imparator, oyuncusunun motivasyonunun artması için konuşma yaparak güven aşılıyor gibi duruyor.

Belhanda’ya güvendiği ve ligin en iyi oyuncuları arasında yer aldığını belirten Terim, Antalyaspor ile yapacakları karşılaşmada ondan büyük beklentileri olduğunu söyledi. Haberin detayları için Beinsports izle sitesini ziyaret etmeyi unutmayın. Fatih Terim’in oyuncularıyla maç öncesinde yaptığı sürpriz gelişmeler bu adreste.

PAYLAŞ