Foça Her Yönü ile Özel Bir Yer Konumunda

Foça Her Yönü ile Özel Bir Yer Konumunda

PAYLAŞ

Gidenlerin çok beğendiği, gitmeyenlerin ise mutlaka bir gün gitmek için planlar yaptığı bölgede sizleri birçok özel alan bekliyor. Gezmekten bir an olsun sıkılmayacağınız yerlerin tadını çıkaracaksınız. Burada sizleri bekleyen birçok özel deneyim bulunuyor. Yararlanmaktan son derece memnun kalacağınıza eminiz. Sahip olacağınız avantajları yakından takip etmelisiniz. Beklentilerinizi tam anlamı ile karşılayacak olan tarihi yapıtlar ve doğal yapıları gezeceksiniz. Ayrıca yiyip içmekten çok hoşlanacağınız özel tatlarda, sizi bekleyenler arasında. Burada bulunan herkesin mutlaka yapmadan dönmediklerinden bir tanesi, dondurmak yemektir örneğin. Çünkü sahilde çok meşhur bir dondurmacı bulunuyor. Uzaklardan bile önündeki kuyruğu fark etmeniz zor olmayacak. Tamamen el yapımı olan dondurma, farklı aromaları bulunduruyor.

Detaylar : http://www.izmirfocaotelleri.com/

Taze Balığın En Doğru Adreslerinde

Sahil yerlerinde balık yemek her zaman en sık karşılaşılan adetlerinden bir tanesi olmuştur. Ancak her yerde yenilen balığın bıraktığı tat aynı olmuyor. Foça ise bunca yıllık tarih boyunca geçimini balıkçılık üzerinde sağlamış bir yerleşim olarak, balık yemenin en doğru adreslerinden. Çünkü hem balık popülasyonunun çok yüksek olması hem de usta balıkçıların ve aşıcıların maharetleri, lezzetin seviyesini yükseltiyor. Gittiğiniz zaman denemeden dönmemeniz gerekenler listesinin başında geliyor diyebiliriz. Belki de hayatınızda yediğiniz en güzel balıklar olabilir. Burada sizleri bekleyen özel tatları asla es geçmemelisiniz. Çünkü çok özel tatlar olmalarının yanında, tazelikleri dolaysıyla daha anlamlı oluyorlar.

Foça tarihi : http://www.izmirfocaotelleri.com/k/foca-tarihi/

Tarihi Yapının Bozulmamış Olması Muhteşem

Yürüdüğünüz sokaklarda bile tarihi koklayacaksınız. Taş evlerden sokaklara kadar aradıklarınız bulma konusunda en ufak sorun ile karşılaşmayacaksınız. Sizleri bekleyen güzelliklerin sayısı çok fazla. En basitinden gün batımını izlemekten bile bu denli keyif almadığınız fark edeceksiniz. Çünkü buradaki duygu bambaşka. Başka bir yerde göremeyeceğiniz kadar yüksek. Ayrıcalıklı hizmetlerin ve imkanların tadını çıkarmış olacaksınız. Yakalayacağınız kalite her zaman olduğu gibi son derece yüksek. Keyifle balıkların tadına bakmak için sabırsızlanıyor olacaksınız. Sizleri bekleyen bolca ayrıcalıklı hizmet bulunmaktadır. Otellerin bile tarihe uygunluk içinde yapıldığını göreceksiniz. İçinde bulunacağınız ortam ve atmosfer son derece kaliteli ve yüksek olacak. Asla pişman olmayacağınız bir tatil geçirmiş olacaksınız.

Yeni Foça : http://www.izmirfocaotelleri.com/k/yeni-foca/

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK