• DOLAR
  5,7518
  %0,04
 • EURO
  6,3902
  %0,28
 • ALTIN
  272,97
  %0,11
 • BIST
  7,5750
  %0,50
Garaj Kapısı Motoru

Garaj Kapısı Motoru

Piyasada bulunan garaj kapısı motoru çeşitleri ile kendi motorumuz olan ürün fazlasıyla farklı durumdadır. Diğer Premium motorlar gibi üstün teknoloji ile donatılmış olan motor tam bir fiyat performans ürünü olarak da piyasada bilinmektedir. Bazı modellerimiz ise şebeke bağlantısı da olmayan garajlarda da motor konforunu her zamanki gibi sağlar ve asla sizleri mağdur etmez. Taşınması kolay akü sistemi ile de birkaç saat içerisinde de şarj edilebilir ve şarj için opsiyonel olarak sizlerin isteğine göre güneş enerjisi modülü de kullanılabilmektedir.

Tavanın altına yerleştirilmiş olan seksiyonel garaj kapılarında dikey şekilde açılarak yer tasarrufu sağlayan işlemlerimiz sayesinde, garaj içerisinde ve garaj önünde de maksimum yer hizmeti sağlanmaktadır. Bu tarz üretimimiz olan garaj kapıları ve içerisine koyduğumuz garaj kapısı motoru tam performanslı bir şekilde çalışacak duruma getirilmiş ve sizler için en verimli şekilde sunulmuştur. Garaj açıklığı içerisine de hava akımı için açılan bölgelerde de 14 cm’e kadar da daha fazla geçiş genişliği de sağlamaktadır. Bunun yanı sıra da dört tarafında uzun ömürlü olarak üretilen elastik ve dış tarafı hava koşullarına da dayanıklı olan contalar ile en iyi şekilde yalıtılmış durumdadır.

Bahçenizi veya evinizi bu tarz işlemlerle ödüllendirmeniz de sizlerin daha fazla rahat etmesini sağlayacaktır. Firmamızın satışa sunduğu seksiyonel garaj malzemeleri ise Avrupa standartlarının en yüksek güvenlik talepleri uyarınca kontrol edilmiş ve resmi olarak da sertifikalandırılmıştır. Eski kapılarınızın güncel standartlarını yerine getirip getirmediğini ise güvenlik kontrol listesinden de kontrol edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN