• DOLAR
  5,5812
  % 0,03
 • EURO
  6,1933
  % 0,06
 • ALTIN
  270,7511
  % -0,27
 • BIST
  95.734
  % -0,87
Hasta Yatağı Modelleri

Hasta Yatağı Modelleri

Hasta Yatağı, sınıflandırılması gerekirse fiziksel hareketlerine yani hareket kabiliyetine göre ve fiziksel yatak aparatlarına yani dış görünümüne göre sınıflandırabiliriz. Fiziki hareketlerine göre sınıflandırdığımız yatakları kısaca Motorlu yataklar olarak ayırabiliriz. Aparatlarına göre ayırdığımız yatakları ise Hastane tipi, Ahşap yataklar vb. yatak çeşidine göre sınıflandırabiliriz. Birbirinden farklı fonksiyonlara sahip hasta yataklarının mutlaka dayanıklı bir yapısı olmalıdır. Özellikle de yaşlılık, felç gibi hareketsiz kalan hastalar için dayanıklılık büyük önem taşımaktadır. Firmamız olarak gerek dayanıklılık gerek hareket kabiliyeti gibi birçok konu üzerinden sektör üzerinde adını duyurmuştur.

Hasta Yatağı

Hasta Yatağı Kiralama, arasında önemli yer edinmiş Motorlu Hasta Yatakları sizlerin de bilgilenmesi için kısa olacak şekilde sizlere açıklayalım. 2 Motorlu Hasta Yatağı, anlaşılacağı gibi 2 motoru bulunan bu yatağın baş ve ayak hareketlerini kapsayan hareket sistemi bulunmaktadır. 3 Motorlu Hasta Yatağı, tıpkı 2 motorlu gibi baş ve ayak hareket sistemini kapsamaktadır. Bunların yanı sıra hasta karyolasının yükselip alçalmasını ayarlayabilirsiniz. Genelde hareket edemeyen hastalar için tercih edilir.

Hasta Yatağı Kiralama

4 Motorlu Hasta Yatağı, Baş ve ayak hareketlerinin dışında asansör yani karyolanın yükselip alçalmasını da sağlayabilirsiniz. Bunların dışında diğer yataklardan farkı olarak trendelenburg ve anti trendelenburg özelliğini de kapsamaktadır. Bu özellikler sayesinde yatağın sadece bir kısmının hareket etmesi sağlanır. Örneğin hastanın kitap okuması için dik hale gelmesi gerekmektedir ve bu yüzden baş kısmının kaldırılmasıyla çözüm sağlanacaktır.

Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta Yatağı Fiyatları, hastanın ihtiyacına göre değişmekte olan ve gün geçtikçe gelişen hasta yataklarının fiyatı da gün geçtikçe değişmektedir. Gerek kullanılan malzemeler gerek gelişen tıp bilimi yüzünden fiyat aralığı değişmektedir. Çağımıza uygun şekilde profesyonelce ürettiğimiz bu yatakları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Dış Görünümü veya Hareket Kabiliyetinin dışında paket içerisinde verdiğimiz korkuluk, serum askısı, şilte, karyola gibi aparatlar fiyata dahildir.

Bu aparatlar hiçbir sınıflandırmada yer almadan en üst düzey kalitede olması gerekmektedir. Hasta Yatağının, vücut şeklini alabilmesi ve ortopedik şekilde yumuşak olması hasta karyolasının özelliğidir ancak her yatakta bulunması gerekmektedir. Yani her özelliği sınıflandırmamalı bazı özelliklerin de ortak olması gerekmektedir.

Kaynak: SEO

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN