İndirimli Otel Fırsatlarını Kaçırmayın

İndirimli Otel Fırsatlarını Kaçırmayın

PAYLAŞ

Yapacağınız tatiller öncesi konaklama seçeneklerinizi en iyi şekilde belirlemelisiniz. Yapacağınız geziler öncesinden kaliteli yerlerde konaklamaya yapmak son derece önemli konuların başında gelmektedir. Çünkü bulunduğunuz yerin temiz ve konforlu olması çok önemlidir. Aynı zamanda gittiğiniz yerlerde merkeze yakın olması ve oranın kültürünü yansıtıyor olması dikkat edilmesi gerekenlerdendir. Bu kriterlerin tamamını sağlayan konakla türleri genellikle pahalı olur. Ancak sizin için bütün kampanyaları bir araya getiriyoruz. Foça’ya yapacağınız ziyaretlerde çok özel konaklamalar yapabileceksiniz. İndirimli şekilde otellerden yararlanacak ve konaklamalarını gerçekleştirebileceksiniz. Ayrıca bu yerlerde aradığınız bütün şeyleri bulabileceksiniz. Foça’yı ziyaret etmeniz için birçok özel sebebini olacak. Burada geçireceğiniz vakitler, hayatınızın hiçbir döneminde aklınızdan çıkmayacak.

Tarih Kokan Sokakları Keşfedin

Ege’nin incilerinden biri olan Foça, dokusu ve yapısı ile mükemmel bir durak. Seyahatlerinizi planlarken mutlaka burayı es geçmemelisiniz. Eski Foça ve Yeni Foça olarak ikiye ayrılıyor. İkisi de güzellikler ile dolu. Ancak en çok eski Foça’yı beğeneceksiniz. Binlerce yıllık tarihi olan ilçe, adeta yaşan bir şehir. Burada bulunduğunuz süre boyunca mükemmel zamanlar geçirmeye başlayacaksınız. Beklentilerinizi karşılayacak olan ayrıcalıklı seçeneklerin tadını çıkarmalısınız. Benzersiz deneyimler yaşamaya hazır olun. Hayal bile edemeyeceğiniz güzellikler ile karşılaşacaksınız. Sadece sokaklarda yürümek ve gün batımını izlemek bile sizlere birçok özelliği bir arada yaşatacak. Doyamayacağınız bir gezi olacağına eminiz. Birde Karataş var ki efsanesi sizleri çok etkileyecek.

Karataş Efsanesini Yerinde Dinlemelisiniz

Hakkında bugüne kadar birçok şey yazıldı, çizildi. Ancak kimse tam olarak ne anlama geldiğini orada yaşayanlar kadar iyi bilemez. Sizlerde çok meşhur olan bu Karataş efsanesini ilçenin sakinleri tarafından mutlaka dinlemelisiniz. Eminiz ki çok beğeneceksiniz. Kısaca değinmek gerekirse, hikayenin çok eskiye dayandığı ile başlayabiliriz. Yeri bilinmeyen bu taştan bahsediliyor. Karataş olarak kalıplaşmış. Gezip dolaşırken fark etmeden basabilirsiniz. Bu taşa basanların bir daha gönlü Foça’dan ayrılamayacak derler. Bu denli özel bir anlamı vardır. Hatta burayı çok beğenen ve yerleşenlerin, Karataş’a bastığına inanılır. Sizlerde çok beğenir ve Foça’ya yerleşmek isterseniz, geçtiğiniz yerlerde Karataş’a basmış olabilirsiniz.

Kaynak: http://www.tur.biz/

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK