İnstagramda Neler Yapılabilir?

İnstagramda Neler Yapılabilir?

PAYLAŞ
Alushta Russia - October 28 2014: Woman holding a iPhone 6 Space Gray with social networking service Instagram on the screen. iPhone 6 was created and developed by the Apple inc.

İnstagram Nedir?

Dünyanın her tarafında popüler olan instagram eskiden sadece mesajlaşma ve fotoğraf paylaşma uygulamasıydı. Geliştirildiğinden 2 yıl sonra facebook tarafından 1 milyar dolar karşılığında satın alındığı söylenmiştir. En popüler fotoğraf paylaşımlarının başın da gelen instagram filtreleme seçeneği sayesinde liderliğini korumaktadır. Türkiye de son bir yıldır oldukça popüler olan instagram yenilikeri sayesinde diğer internet uygulamalarını geride bırakmaktadır. Uygulamada bulunan instagram takipçi sayesinde arkadaşlarınızı ekleye ve arkadaşlıktan çıkarabilirsiniz. Uygulamayı çalıştırmak için indirip açmanız yeterlidir. Herkes kendi profillerini takipçilerini arttırmak için farklı yollara el atmaktadır. Ancak biz size en kolay ve güvenilir yolunu gösterebiliriz. Bunun için sitemizde olan instagram takipçi satın al özelliği sayesinde takipçilerinizi istediğiniz kadar arttırabilirsiniz.

İnstagram Nasıl Çalışır?

İnstagramın en çok popüler yapan tarafı fotoğrafları düzenleme imkanını yaratmasıdır. Bu sayede fotoğraflarınızı daha güzel hale getireceksiniz. Sizde paylaştığınız fotoğraflara daha çok beğeni gelmesini istiyorsanız sitemizde bulunan instagram beğeni satın al vasıtasıyla istediğiniz kadar beğeni alabilirsiniz. Ayrıca instagram başka hangi arkadaşlarınızın bu uygulamayı kullandığını gösteriyor. Bu sayede onlarla konuşabiliyor, fotoğraflarını beğene ve yorum yapabiliyorsunuz. Ayrıca siz uygulama vasıtasıyla videolarda paylaşabiliyorsunuz. Artık uygulama 2 yılda o kadar gelişti ki her gün milyonlarca fotoğraf paylaşılıyor. İnstagram   Mike Krieger ve Kevin Systrom tarafından geliştirilmiştir. Sonra kı yıllarda 1 milyar dolar karşılığında facebooka satılmıştır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK