Instagramın Fenomen İsmi Çağrı Şahin’in Çektiği Fotoğraflar Ünlülerin de Beğenisini Kazandı!

Instagramın Fenomen İsmi Çağrı Şahin’in Çektiği Fotoğraflar Ünlülerin de Beğenisini Kazandı!

PAYLAŞ

 

Yıllar içerisinde internetin tüm evlere yayılmasıyla birlikte sosyalleşmenin yeni adresi sosyal medya siteleri oldu. Sosyal medya üzerinden farklı paylaşımlara imza atan ve takipçi sayısını yükselten kişiler internet fenomeni ismiyle adlandırılıyorlar. Özellikle instagram ve youtube gibi sitelerde yapılan paylaşımlar takipçi oluşturmanın anahtarları arasında yer alıyor. İnternette fenomen olmanın birçok artısı bulunuyor. Çeşitli firmalar internet üzerinden vereceği reklamlarda, fenomen isimlere yer veriyor. Hatta internet fenomenleri gerçek hayatta da ünlü hale geliyor ve yeteneği doğrultusunda müzik piyasasına girebiliyor, oyuncu olabiliyor. Yüksek getirileri olan fenomenlik herkes tarafından başarılabilen bir süreç değil. Fenomen olmak için çeşitli yöntemler kullananların yanı sıra tamamıyla doğal yollardan fenomen olan isimler de olabiliyor. Son günlerde instagramda öne çıkan ve fenomen olan isimlerden birisi de Çağrı Şahin. Henüz 15 gibi genç bir yaşta olmasına rağmen Çağrı Şahin, instagramdaki fenomen isimlerden birisi haline geldi.

Çağrı Şahin Nasıl Fenomen Oldu?

Genç internet fenomeninin kim olduğu birçok kişi tarafından merak ediliyor. Henüz 15 yaşında fenomenler arasına girmeyi başarmış olan Çağrı Şahin’in böyle bir başarıyı nasıl elde ettiği takipçileri kadar sosyal medyada fenomen olmak isteyenler tarafından da merakları cezbediyor. Genç fenomen verdiği röportajlarda, fenomen olmasını tamamıyla samimi paylaşımlar yapmasına bağlıyor. Çektiği fotoğraflar ünlülerin dahi ilgisini çeken Çağrı Şahin’in estetik bir bakış açısına sahip olduğu da tartışılmaz. Instagram’da açtığı hesabından çeşitli fotoğraflar paylaşan genç fenomen kısa bir süre içerisinde takipçi sayısını arttırdı. Fotoğrafları büyük beğeni toplayan Çağrı Şahin’i birçok ünlü isim de takip etmeye başladı.

Gezdiği Ülkelerden Fotoğraflar Paylaşıyor

Genç internet fenomeni gittiği çeşitli ülkelerden fotoğraflarını instagram üzerinden paylaşıyor. Aynı zamanda bir internet sitesi de bulunan Çağrı Şahin, gezi notlarını da paylaşmayı ihmal etmiyor. Takipçileri tarafından fotoğrafları beğeni yağmuruna tutulan genç fenomenin lüks araçlara olan düşkünlüğü de biliniyor.

Ekstrem Sporlara Düşkün

Farklı yanları dikkat çeken fenomen isim, ekstrem sporlarla ilgileniyor. Off Road yapan Çağrı Şahin, aynı zamanda ATV sürmeye olan düşkünlüğüyle biliniyor. ATV sürerken çekildiği birçok fotoğrafı da instagram üzerinden paylaşan Çağrı Şahin’in hız tutkunu olduğu da görülüyor.

Paylaşımlarına Kendisi Karar Veriyor

Birçok fenomen ismin aksine tüm paylaşımlarının kararını kendisi veren Çağrı Şahin, paylaşımlarında samimi gördüğü ve eğlendiği fotoğrafları tercih ediyor. Fotoğraf çekildiği yerleri içgüdüsel olarak tespit ettiğini belirten genç fenomenin fotoğraflarındaki estetik bakış açısı hemen göz çarpıyor. Fotoğraf seçiminde ve paylaşımında oldukça başarılı olan Çağrı Şahin’in tercihleri ünlüler tarafından da büyük beğeni alıyor.

Sosyal Medyadaki Ünlü İsimler Takip Ediyor

Sosyal medyada fenomen olmuş Kerimcan Durmaz, Nihal Candan, Nur Yerlitaş, Emre Karayel, Berk Atan ve Çağla Özenli gibi birçok ismin takip ettiği genç internet fenomeni, hayran kitlesini gün geçtikçe arttırıyor. Takipçilerini ailesi olarak gören Çağrı Şahin, büyüyen bir aileye sahip olduğunu ifade ediyor.

Kaynak:  http://cagrisahin.com

Instagram: https://instagram.com/cagrisahin/

BİR CEVAP BIRAK