• DOLAR
  5,6835
  %0,11
 • EURO
  6,2788
  %0,24
 • ALTIN
  272,62
  %-0,04
 • BIST
  101.930
  %0,48
İSKONTOKUPONU

İSKONTOKUPONU

Hayatımız boyunca giyimimize, dış görünüşümüze, evimizi görünüşüne, tatil yapacağımız beldelere ve bunlar gibi birçok konuyla meşgul olmaktayız. Geçmişten günümüze doğru yaşam standartlarımızı düşündüğümüzde bu konular artık çok fazla zaman ayırmamız gereken konular olmamaktadır. Zamandan tasarruf etmemizi sağlayan en önemli etken ise gelişen teknolojimizdir. Gelişen teknoloji sayesin de e-ticaret sistemiz oluşmuştur. E-ticaret sistemi genel tanımıyla; bireylere zaman tasarrufu sağlayan ve internet aracılığı ile pek çok ürüne ulaşımını gerçekleştiren sistemdir.

 

Bu e-ticaret sistemi kapsamında çeşitli web sitelerde zamanla oluşturulmuştur. Bu web sitelerinden biri olan iskontokupunu.com panelimiz müşterilerine kolay kullanımı ile zamandan tasarruf sağlamaktadır. Bunun yanı sıra sitemiz de çeşitli kampanya kodu kullanma şansına da sahipsiniz. Size sunduğumuz bu kod imkanı doğrultusunda alışveriş maliyetinizden de tasarruf etmektesiniz.

 

İSKONTOKUPONU.COM HİZMET İLKELERİ

Sitemiz, rakiplerimizden farklı olarak pek çok avantaj günleri yapmaktadır. Bu organize ettiğimiz günler sayesinde müşterilerimiz çeşitli kodlarla maliyetinden daha düşük fiyatlı alışveriş hizmeti almaktadır. Vermiş olduğumuz bu hizmet müşterilerimize ve site kullanıcılarımıza ne kadar değer verdiğimizi gözler önüne sermektedir. İskontokuponu.com ailesi olarak kendimize ilke edindiğimiz ve bu doğrultuda hizmet vermeye çalıştığımız hizmet ilkelerimiz bulunmaktadır.

 

Bu ilkelerimizin en başında güvenilir olmak yer alıyor. Özellikle e-ticaret ortamında çeşitli mağduriyetler yaşanabiliyor ve alıcı bireyin e-ticaret ortamına güveni azalabiliyor. Bizde bu durumu göz önünde bulundurarak sitemizde alışveriş esnasında girmiş olduğunuz kredi kartı ve kişisel bilgileriniz gizlilik ilkelerimizce muhafaza etmekteyiz. Bir diğer ilkemiz ise kolay ve pratik kullanımlı siteye sahip olmaktır. İskontokuponu.com sitemize girdiğiniz de kolay kullanımlı ve az teferruatlı bir alışveriş sistemine sahip olduğumuzu göreceksinizdir.

 

İSKONTOKUPONU.COM DA BULUNAN KATEGORİLER

Sitemiz de 693 mağaza sizler için hizmet sunmaktadır. 693 mağazamızın her biri için kategoriler oluşturarak sınıflandırmış bulunmaktayız. Sınıflandırdığımız bu kategoriler de müşterilerimizin kullanabileceği indirim kuponlarımız mevcuttur. Bu kuponlarımızı kullanmak istediğinizde; ilgili kategoriye girerek dilediğiniz mağazandan alışverişinizi yapmanız ve bu alışveriş sonunda ödeme işleminde harf yahut sayılardan oluşan kodu girmeniz yeterli oluyor.

 

Dikkat etmeniz gereken husus kuponun hangi kategoriye veya mağazaya ait olduğudur. Sitemiz bünyesinde hizmet sunduğumuz kategoriler şu şekildedir:

 • Anneler için bakım ürünleri
 • Çocuk gelişim ve bakım ürünleri
 • Spor ayakkabı & ayakkabı
 • Çanta & giyim
 • Tatil ve rezervasyon
 • Teknolojik ürün

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN