• DOLAR
  5,7208
  % -0,09
 • EURO
  6,3503
  % -0,23
 • ALTIN
  276,3921
  % -0,40
 • BIST
  95.522
  % -0,53
İso 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

İso 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

İso 27001 bilgi güvenliği yönetim sistemi, Kobi ve büyük kuruluşlara ait bütün bilgilerin gizliliğini sağlamak amaçlı oluşturulan standartlar bütününü içeren bir uluslararası kalite yönetim sistemidir.

Bu sistem içerisinde; bilgi güvenliği politikası, personel tanımları ve yetkileri, casus yazılımlarla mücadele, yasalara uyumluluk gibi konuları barındırmaktadır.

Hangi İşletmeler İso 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi Almalıdır?

Hemen hemen bütün işletmeler iso 27001 belgesi alabilir. Ancak özellikle teknoloji ağırlıklı şirketlerin alması tavsiye edilmektedir. Şirketinizin bilgi güvenliği yönetim sistemi için uygun olup olmadığını TURCERT sertifikalandırma kuruluşu ile görüşerek danışmanlık talep edebilirsiniz. Günümüzde siber saldırılar yoğun bir şekilde yapılmaktadır. Bu durumda bilişim hizmeti verem şirketler, telefon santrali işleten şirketler, elektronik haberleşme ağına sahip şirketler, e- ticaret yapan siteleri, sanal oyun siteleri, elektronik fatura ödeme merkezleri gibi işletmeler bilgi güvenliği yönetim sistemi üyesi olduklarında bütün siber saldırılara karşı güvenliği ve müşteri gizliliğini sağlamış olacaklardır.

İso 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sertifikası Nereden Alınır?

İso 27001 bilgi güvenliği yönetim belgesi almak için TURCERT belgelendirme kuruluşuna ait www.turcert.com web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Şirket hakkında detaylı bilgiyi web sitesinde bulabilirsiniz. Sorularınız için web sitesi iletişim bölümünden telefon numarası veya mail adresi ile ulaşabilirsiniz.TURCERT ıso 27001 ve diğer iso belgelendirmeleri konusunda üstün başarılara sahip bir kuruluştur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN