• DOLAR
  5,7518
  %0,04
 • EURO
  6,3902
  %0,28
 • ALTIN
  272,97
  %0,11
 • BIST
  7,5750
  %0,50
izmirin en iyi avukatı

izmirin en iyi avukatı

Avukatlık Kanunu, haksız rekabetin önlenmesi amacıyla reklam yasağını içermektedir. Bununla birlikte, avukatların kendilerini ve hizmetlerini ifade etmeleri anlamında engel koymamaktadır. Çünkü serbest mesleğin yapılabilmesi için aktif ve girişimci bir davranış sergilemek gerekir. Günümüzde müvekkillerin hiçbiri hukuk bürosunun tabelasına İzmirin en iyi avukatı yazılsa dahi buna bakarak avukatlarını seçmemektedir.

Eğer mahkemelik olursanız veya herhangi bir işinizde avukata ihtiyacınız olursa hemen İzmirin en iyi avukatı araştırmasına başlarsınız. Sadece siz değil, birçok kişi böyle yapar. Çünkü herkes güvenilir ve iyi bir avukata sahip olmak ister. Avukat araştırmasında en önemli etken konumdur. Çünkü avukat belirlerken size yakın olanlardan seçmek istersiniz.  Her meslekte olduğu gibi avukatlık mesleğinde de iyisi, kötüsü, daha iyisi, daha kötüsü olabilir.

Bir avukatın en iyi avukat olup olmadığını anlayabilecek kişi yine bir avukattır. Ancak o avukatın bile detaylı bir araştırma ve inceleme ile bunu yapması gerekir ki bu da çoğu zaman mümkün değildir. Her işte olduğu gibi avukatların da hayatlarını kazanmak için potansiyel müvekkillerle temas etmesi ve yeni işler alması gerekir. Dünya döndükçe, avukatlara ve hukuki desteğe olan ihtiyaç devam edecektir. Her ne kadar kamu hizmeti olarak kanunda ifade edilse de serbest avukatlığın gayesi kazanç sağlamaktır. Serbest meslek erbabı avukatların meslek kazancı üretmesinden daha doğal bir şey olamaz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN