Klimalardaki Önemli Detayımız

Klimalardaki Önemli Detayımız

PAYLAŞ

 

Dört mevsim rahatlıkla kullanılan klimalar düzenli kullanıma bağlı olarak bazı deformasyonlarda oluşabilir. Bunun için kıvanç klima servisi yetkilileri her zaman sizlere ulaşarak desteğini sergileyeceklerdir. Klimaların rutin kontrolleri esnasında fark edilen bir arıza anında giderilerek uygun fiyatlar doğrultusunda sizlere geri teslim edilecektir. Bizim için müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir. Kartal klima servisi sayesinde her marka klimanın gerekli bakımları ve arıza onarımları üstün kalite çerçevesinde yapılmaktadır.

Klimaların Güvencesiyiz

İç mekânlarda artık sıklıkla karşılaşılan ve kolay kullanım olanağı sayesinde rağbet gösterilen klimalar zamanla bazı arızaları vermektedir. Arıza kaydı oluşturduğumuz her tarz her marka klimanın onarımı konusunda tecrübeli ekibimiz anında müdahale etmektedir. Tamirini yaptığımız her klimaya 1 yıl garanti süresi vermekteyiz. Müşterilerimizin uzun yıllar kullanmasını istediğimiz klimaların tüm eksikliklerini gidererek farkımızı ortaya koyuyoruz. İstanbul’da güven, disiplinli iş anlayışı ve kalitenin tam karşılığı olmaktan dolayı oldukça mutluyuz.

Klimanın Önemi

Yaz aylarında soğuk, kış aylarında sıcak modda çalıştırılan cihazlar Pendik klima servisi tarafından düzenli aralıklarla filtre değişimi yapılmaktadır. Kaliteli malzeme kullanımı konusunda gerekli tüm hassasiyeti göstermekteyiz. İhtiyacınız olan ve merak ettiğiniz klima bakım bilgilerine kivancklimaservisi.com adresinden ulaşılmaktadır. İstediğiniz zaman bize ulaşabilir klima sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz ara vermeden devam etmekte, mağdur olmamanız için elimizden geleni yapmaya çalışmaktayız. Klima bakım ve onarım işleri artık güvenli ellerde olacağını söyleyebiliriz. Gebze klima servisi ile aklınızdan bizde kalmasın.

 

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK