• DOLAR
  5,7518
  %0,04
 • EURO
  6,3902
  %0,28
 • ALTIN
  272,97
  %0,11
 • BIST
  7,5750
  %0,50
Lida Zayıflama Kapsülü

Lida Zayıflama Kapsülü

Evet. Aynen söylendiği gibi ve bazı kişilerin tabir ettiğinden farklı olarak Lida bir zayıflama hapı değil, kapsül formunda bir üründür. Kapsül biçiminde olan takviye ve ilaçların hap veya tablet formunda olanlara nazaran farkı mide asidi ile daha çabuk çözülmeleri ve etkili maddelerin kana daha çabuk kavuşmasıdır. Bu da minimum sürede maksimum etki anlamına geliyor. Lida’ nın en baştan beri kapsül olarak üretildiğini ve hiçbir zaman başka bir formda üretilmediğini özenle belirtmemiz gerekiyor. Bu konu hem orjinallik bakımından hem de etki bazında önemlidir.

Lida’ nın zayıflama konusunda da bu kadar etkin olmasının sebebi şüphesiz özenle hazırlanan ve üretilen kapsülleridir. Son 1 senelik dönemde vejetaryen kişilerin ve % 100 bitkisellik ilkesinin takibinde Lida’ nın kapsülleri Vegetable (Tümüyle bitkisel hammadde) biçiminde üretiliyor. Ağaç kabukları, yaprakları ve bu gibi bazı bitkisel hammaddelerin harmanlanması sonucunda oluşturulan ve bitkisel içerikli ürünlerde şu dönemde bit trend halini alan Vegetable kapsüllerin en büyük özelliği mide emilimini ve ürün etkinliğini arttırmasıdır.

Her vegetable ilaç veya takviye kapsülünde olduğu gibi Lida’ da da kapsüller mide asidi ile tepkiyerek çözülecek sıkılıkta ve dayanıklılıkta
üretilmiştir. Ürünlerin kullanılmasında bazı kullanıcılar tarafından yapılan
kapsül değişiklikleri, kapsüllerle oynama, içerik hammaddesi oranını değiştirme gibi tıbbi kurallar dışı kullanımlar tespit edilmiştir. O yüzden bu konu hakkında bir uyarı yapmak durumundayız:

Lida kapsülleri hiçbir şekilde açılmamalı, içerik oranı ile oynanmamalıdır. Antiseptik olarak arındırılmış biçimde üretilen kapsüllerin içlerinin açılması hem sağlığınız açısından hem de ürünün etkinliği açısından
olumsuzdur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN