• DOLAR
  5,8589
  %0,01
 • EURO
  6,5374
  %0,06
 • ALTIN
  279,30
  %-0,11
 • BIST
  97.324
  %-1,11
Medikal Plastik Kalıp

Medikal Plastik Kalıp

Erler Plastik, enjeksiyonlu kalıplama çözümleri birinci sınıf, yüksek kaliteli bileşen ve tam montaj tıbbi plastikler ve silikondur. Ortopedik, dişçilik, ilaç dağıtımı, spor hekimliği, gastrointestinal ve tıbbi cihaz pazarı müşterilerine büyük bir medikal plastik kalıp tedarikçisi olarak hizmet vermektedir. Medikal plastik üreticileri firmasının, bu sektörde uzun bir geçmişi vardır ve implante edilebilir ve biyo-emilebilir malzemeler dahil tasarlanmış, performans medikal plastikleri tanınmış bir sektör lideridir.

Kalıplama Çeşitleri

Plastik enjeksiyon firmaları, MIS yeniden kullanılabilir ve tek kullanımlık cihazlar ve tıbbi cihazlar için medikal plastik enjeksiyon hassas enjeksiyonlu kalıplama, uç kalıplanmış, aşırı kalıplanmış ve mikro kalıplı mühendislik ürünlerinin geliştirilmesi ve plastik üretimi işlemlerinde çalışmaktadır.

Mikro Kalıplama

Erler Plastik, kapsamlı medikal kalıp plastik üretim süreçleri portföyünün bir parçası olarak mikro kalıplama yeteneğini geliştirmiştir. Mikro kalıplama, genellikle tek bir gramdan veya hatta topaktan daha küçük olan küçük parçaların veya alışılmadık şekilde küçültülen özelliklere sahip parçaların kalıplanması ve imalatı anlamına gelir.

Silikon Kalıplama

Silikon Kalıplama, Erler Plastik hassas termoplastik enjeksiyon kalıplama kadar uzmanlığıdır. Yeteneklerimiz arasında sıvı enjeksiyonlu kalıplama (LIM / LSR), ayrıca silikon kauçuk transfer ve kompresyon kalıplama, ayrıca aşırı, uç ve mikro çeşitler bulunur.

Plastik Kalıp Üretimi Hangi Sektörlere Hizmet Eder?

Plastik Kalıp firmaları, aklınıza gelebilecek her sektör için üretim yapabilir. Polymetal Kalıp İzmir de kalıp üretimi yapan firmalardan biridir.  Plastik ambalaj kalıpları işleminden, plastik kapak kalıpları işlemine, plastik şişe kalıbı almaktan plastik hediyelik eşya kalıplarına kadar bir çok dalda üretim yapabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN