Medyum Haluk Büyü Yaşamınızı Etkilermi?

Medyum Haluk Büyü Yaşamınızı Etkilermi?

116
0
PAYLAŞ

Büyü hayatımızda algılayamadığınız güçlerle yaşamımızı olumlu ya da olumsuz etkiler. Her şeyin kaynağı enerji olduğuna göre; evrende sürekli enerji hareket ve akış vardır. Büyü, enerjilerin bir kişiye, topluma  yoğunlaştırılması için yapılan işlemdir. Büyü toplumları bile etkileyebilir. Büyü etkisi o kadar güçlüdür ki, doğru yapılırsa toplumları bile uyutabilir. Bir düşüncenin empoze edilmesi için bilinç altına sürekli sinyaller yollamak gerekir. Sonra toplumlar yavaş yavaş düşüncelerini değiştirmeye başlarlar. Bu etki bilinç altına tesir eden yoğun enerjilerin etkisidir. Ve sürdürüldükçe insanlar büyü etkisi altına kalırlar. İradeleri onların elinde olmaz. Düşünceleri ve duyguları tamamen medyum büyünün yönlendirmesi ile olur. Bir kadını bir erkekten ayırmak için yapılan ayırma büyüsünü ele alalım. Ayırma büyüsü ya kadına ya da erkeğe ya da her ikisine yapılabilir. Bu durumda bu kimselerin birbirinden nefret etmeleri için yeni düşünceler empoze edilir.

Medyumlar ve Cinler

Bunu yapan varlıklar cinlerdir. Cinleri sevk eden kimseler ise büyücülerdir. Cinler tesir altına alındıktan sonra insanların düşüncelerini tahrip etmek ve değiştirmek için sürekli bilinçaltı ile oynarlar. Çok kez duymuşsunuzdur, filanca kişi cinnet geçirdi katliam yaptı!  Bu kimselere ne oluyor? Bu kimseler çok tesirli büyü etkisi altına giriyorlar ve bu hale geliyorlar.

Normal yaşamlarında son derece sevgi dolu yardımsever bir insan bir anda cinnet geçirebiliyor. Büyü etkisi insanın davranışlarını tamamen değiştirir. Kötü büyülerin etkisinden kurtulmak için en azından bir korunma vefki yaptırmak garantili sonuçlar verir. Korunma vefki , yapılacak herhangi bir düşmanca büyüye karşı koruma sağlar. Ülkemizde koruma vefki ya da koruma büyüsü kaleme alan sayılı medyumlardan biri olan izmirmedyum hoca; 30 yıldır koruma büyüsü, bağlama büyüsü gibi büyüleri hazırlayarak sizlerin daha mutlu ve güvende olmanıza yardımcı olmaktadır.

http://www.medyumhaluk.com  0505 326 23 32

PAYLAŞ