Özel Güvenlik Sertifikası Alın, İşe Başlayın

Özel Güvenlik Sertifikası Alın, İşe Başlayın

PAYLAŞ

Güvenlik, her alanda ve her zaman insanlar için önemli bir ihtiyaçtır. Güvenlik hizmeti, kolluk kuvvetleri tarafından verilmesine rağmen; artan ihtiyaçtan dolayı özel güvenlik firmaları da bu konu da destek olup, güvenlik konusunda detaylı hizmetler vermektedir.

Özel güvenlik, yasalarda doğrultusunda görev, yetki ve sorumlulukları belirlenen; toplum düzeninin ve güven ortamının oluşması için hizmet veren bir sektördür. Ülkemizde neredeyse tüm illerde özel güvenlik ile ilgili eğitim kurumları mevcut olup, metropol illerimiz arasında olması nedeniyle İzmir özel güvenlik hizmetinde oldukça kendini geliştirmiş illerimiz arasındadır.

Ülkemizde Özel Güvenliğe Verilen Önem

2004 yılında yapılan bir düzenleme ile 5188 sayılı Özel Güvenlik Kanunu ile özel güvenlik hizmetleri ile yeterli gelişmenin sağlanması için her türlü destek verilmektedir. Özel güvenlik hizmetlerinde görev yapacak personelin yetiştirilmesi için, özel güvenlik eğitimlerini içeren ve gerekli eğitim sertifikasını alabilmek için kişilere gerekli desteği sağlayan özel güvenlik kursları açılmıştır. Kurslarda güvenliğe yönelik her türlü eğitim verilerek, girilecek sınav sonunda kişilerin profesyonel olarak özel güvenlik görevlisi olmalarına katkı sağlar.

Özel Güvenlik Eğitimleri

Özel Güvenlik Eğitimleri, ayrı bir tecrübe ve deneyim isteyen bir sektör olup; eğitmenlerin konusunda yeterli bilgi ve donanıma sahip kişilerden oluşmasına önem verilmelidir. İzmir Özel Güvenlik şirketi olarak, deneyimli Emniyet Müdürlerinden oluşan eğitim kadromuz ile, bu alanda kendini yetiştirmek ve çalışmak isteyen kişilere gerekli eğitim ve destek sağlanmaktadır.

Yetiştirilen personele, kendi deneyimlerini, tecrübelerini ve konu ile ilgili bilgilerini aktaran eğitmenler, kurs sonunda öğrencilere girdikleri sınavlarda başarılı olmaları her türlü destek sağlanır.  Sınavda başarılı olan özel güvenlik adayları özel güvenlik sertifikası alarak, çalışmaya hayatına başlamaya hak kazanırlar.

Güvenlik şirketi olarak 2005 yılından beri, özel güvenlik hizmet alanında yeterli donanıma sahip özel güvenlik personeli yetiştiren şirket, gençlerin sektörde yer almalarına destek olmaktadır. Hem personel yetiştirilmesine katkı sağlarken, yetiştirilen gençlerin iş sahibi olmalarına sağlayan şirketimiz; müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.

Sürekli eğitim ilkesinden yola çıkan şirketimiz, güvenlik hizmet sektöründe bilgilerin güncelleştirilerek, deneyimlerle birleştirilmesinin önemli olduğunu düşünerek; eğitimlerini buna göre şekillendirmektedir. Güvenlik şirketimiz ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak ve iş ya da eğitim başvurusu yapmak için, http://www.izmirozelguvenlik.com/ adresi üzerinden ulaşım sağlayarak kurumsal hizmet alabilirsiniz.

PAYLAŞ