Tablete Oyun En Kolay Nasıl Yüklenir

Tablete Oyun En Kolay Nasıl Yüklenir

PAYLAŞ

Android ve iPad’e oyun yüklerken farklı işlemleri uygulamanız gerekir. Tablete oyun nasıl yüklenir ve hangi aşamalar izlenmelidir özellikle tablette oyun oynamayı sevenlerin merak ettiği sorudur. Google Play’den Android’e oyun yüklemek için ilk olarak Google hesabı açmalısınız. Tablette olan Google Play simgesine basılı tutun ve Android uygulama marketini açın. Giriş sayfası geldiği zaman kendi Google hesabınızla giriş yaparak Google Play butonuna tıklayın. Google Play oyun sayfasına yönlendirildiğiniz zaman istediğiniz oyunu bularak yüklemeniz yeterli. Android tabletinize bilgisayardan oyun yüklemek istiyorsanız, tabletin Ayarlar/Uygulamalar bölümüne girin ve bilinmeyen kaynaktan dosya yüklenmesine izin ver bölümünü işaretleyin. Tabletinize. apk uzantılı Android uygulamayı direk yükler ve cihazı bilgisayara bağlayarak istediğiniz oyunu. apk dosyasına indirebilirsiniz. Tabletten. apk uzantılı dosyayı bulun ve seçtiğiniz dosyanın yüklenmesi işlemini başlatın.

Tablete Oyun Yüklerken İzlenecek Aşamalar

Android dışında İPad’e oyun yüklemek için ise İTunes’tan uygulama yükleyebilirsiniz. Tablete oyun nasıl yüklenir ve izlenecek yöntemleri nelerdir, gibi sorulara yanıt bulmak istiyorsanız bazı püf noktalarına dikkat etmeniz gerekir. İlk olarak Apple Store hesabı açmalısınız. Hesabınız bulunuyorsa giriş yapın ve App Store butonuna basılı tutarak oyunun indirme sayfasına ulaşın. İndirme sayfasını bulduktan sonra istediğiniz oyunu Apple Store hesabınızın şifresiyle yükleyebilirsiniz. Bilgisayardan İpad’ yükleme yapmak için İPad’i bilgisayara bağlayın ve itools programını yükleyerek işe başlayın. Yükleme işlemi sonrası programı açtığınız zaman iPadiniz programı görür. Programdan TOOLS kısmında bulunan Associated with ipa bölümünü açın ve yükleyeceğiniz oyunun iPad dosyasını indirin. İndirdiğiniz dosyayı tabletinize atmanız yeterli.

Tabletinizin işletim sistemini bildiğiniz zaman istediğiniz oyunu kolay şekilde aşamaları izleyerek yükleyebilirsiniz. https://www.incehesap.com/blog/tablete-oyun-nasil-yuklenir/ sitesini ziyaret ederek iPad ve Android uygulamaları için izlenecek yöntemlerin detaylı özelliklerini takip edebilir ve öğrenmek istediğiniz konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bilgisayardan ve uygulama mağazalarından oyun yüklemenin yöntemleri farklı olduğu için aşamaların iyi şekilde izlenmesi ve ona göre tablete uygulanması gerekir. Android ya da İpad ile oyun yükleme işlemini öğrendiğiniz zaman oyunları kısa sürede tabletinize indirebilirsiniz.

 

 

 

 

PAYLAŞ