Teşhir Dolabı Fiyatları

Teşhir Dolabı Fiyatları

PAYLAŞ

Evlerde ve işyerlerinde kullanılan buzdolaplarının biraz farklı olanları işyerlerinde, marketlerde, şarküterilerde, kasaplarda ve soğuk içecek satılan büfelerde bulunmaktadır. Bu dolapların işleyiş tarzları evlerde kullanılanlardan biraz daha farklı yapıdadır. Kullanılan dolapların daha çok dondurmaya yönelik etkileri değil kapsamlı olarak bakıldığında soğutmaya yönelik etkili oldukları görülmektedir. Mevcut buzdolabı çeşitlerini potansiyeline bakarak iki şekilde ele almak gereklidir. Bunlardan birincisi normal seviyelerde yani evsel kullanımlara daha uygun bir şekilde tasarlanmış olan buzdolaplarıdır. Bu ev için kullanmaya uygun olan buzdolapları diğer gruba göre biraz daha küçük ebatlarda ve buzluk kısımları olan dolaplar olarak bilinmektedir.

Ticari amaçlı kullanılmakta olan Teşhir Dolabı çeşitleri bu dolaplar ise ticari dolaplar olarak isimlendirilir. Esasen iki buzdolabı modeli de soğutmak için kullanılmaktadır. Fakat bir birinden ayrılıkları birinci sınıf ev dolaplarında dondurucu bölümü bulunurken ticari amaçlı kullanılan Bira Soğutucu gerçekten dolaplarda ciddi anlamda farklılıklar bulunmaktadır. En nihayetinde ikisi de buzdolabı olarak kullanılmakta ve temel işlevi ikisinin de aynı şekilde görülmektedir. Fakat Gondolbaşı dolaplarında soğutma özelliği değil depolama özelliği bulunmaktadır. Bu raf türü dolaplar isminden de kendilerinin nasıl kullanılacağı anlaşılacağı gibi ticari potansiyeli barındırmakta olan dolaplar olarak bilinmektedir. Bu raf dolaplar genellikle marketlerde ve şarküterilerde orta kısımda durarak tüm soğutulması gerekmeyen ürünlerin sergilemesinde destek olmaktadırlar. Kozmetik satışı veya tuhafiye tipi yerlerde de kullanılan bu raf çeşitleri her çeşit satış yapılan yerde kullanılabilmektedir.

Buzdolapların çeşitleri bir birinden farklılık göstermektedir. Bu dolaplar muhafaza edip içerisinde bulunan yiyecek ve içecekleri soğuk tuttuğu ürünlerin satışını genel olarak bakıldığında insanların soğuk olarak satın alabilmesini sağlayarak müşteri memnuniyetini bir kurumun belirlemesini gerektiren ürünlerdir. Bu ürünler arasında en fazla satışa sunulan ve satışı yapılan ürünler; Şişe dolapları, yatay dolaplar kola dolapları, dondurma dolapları veya dikey dolaplar ve daha geniş çerçeveden bakıldığında market dolapları, şarküteri dolapları ve birçok isimde yaygın olarak anılmaktadır. bu dolaplardan bir tane veya birkaç tane almak isteyen kişiler mutlaka kullanılacak alandaki ölçüleri bilerek buna göre almaları gerekmektedir.

 

 

 

 

 

PAYLAŞ